JOKOPOST | עיתון המאמרים והבלוגים המוביל בישראל

facebook twitter linkedin

לאבזר משרד במחירים משתלמים

מציאות חדשה ומאתגרת

לאבזר משרד במחירים משתלמים צילום: freepik
ינואר 28
14:16 2021

בשנת 2020 נקלענו כולנו למציאות חדשה ומאתגרת במיוחד. מצאנו את עצמנו מתמודדים עם מספרי תחלואה גבוהים, סגרים, הגבלות על מערכות החינוך וההשכלה, ומשבר כלכלי עצום- אולי הגדול ביותר אותו ידעה המדינה. כולנו נפגענו, אך מי שנפגע יותר מכולם הם בעלי העסקים הישראליים, שהיו צריכים מחד להתמודד עם מחזורים שיורדים ופעילות עסקית שכמעט הולכת ונעלמת, ומנגד, עם סיוע קטן מדי מהמדינה. ועם זאת, ישנם עסקים רבים שהצליחו לשרוד, להמציא את עצמם מחדש ולפתוח אפיקי מסחר חדשים במקביל לצמצום וחיסכון בהוצאות שוטפות. להחזיק משרד זה דבר יקר, וזה לא רק מתבטא בתשלום על נדל"ן או על עובדים. מבין ההוצאות השוטפות הרבות אנחנו יכולים למצוא כספים רבים שנשפכים על ציוד משרדי, אבזור וריהוט. מדובר בהמון פרטים קטנים שיחד מתגלמים לכדי הוצאות גדולות מדי חודש. אצלנו ב- "אטרקציה" ניתן למצוא ציוד משרדי לבית עסק במחירים משתלמים ונוחים במיוחד.

כלי כתיבה

אטרקציה היא חנות דיסקאונט ישראלית עם ותק של יותר משלושים שנה, המורכבת ממחלקות שונות של מוצרים אותם אנו מייבאים. במחלקת כלי הכתיבה שלנו ניתן למצוא מוצרים מעולים במחירים זולים וזאת משום שאנחנו עובדים בשיטת היבואן- צרכן. החל מעטים ועפרונות ועד לשדכנים, סרגלים דבקים ובעצם כל הפריטים אותם ניתן לדמיין בשולחן משרדי או בקלמר של בית ספר. המוצרים שלנו כוללים מותגים כגון עטי PILOT או דבק UHU ואיתם גם עוד מספר רב של מותגים מצוינים.

כלי כתיבה מומלצים:

https://www.atrakzya.co.il/category/%D7%9B%D7%9C%D7%99-%D7%9B%D7%AA%D7%99%D7%91%D7%94-%D7%95%D7%A2%D7%96%D7%A8%D7%99%D7%9D

מוצרים למשרד

מלבד כלי כתיבה ניתן למצוא באטרקציה עוד מגוון עצום של מוצרים למשרד שמתאפיינים גם באיכותם וגם בעיצובם. מחלקת מוצרי המשרד שלנו כוללת מעמדים לדפי ממו + דפים, פנקסים, לוחות שנה ויומנים, מעמדי מדפים מתקפלים ומעוצבים בשלל צורות וצבעים, משולשי קטלוג קשיח, מעמדי קלסרים ועוד. המטרה שלנו היא שתוכלו לאבזר את משרדכם מא' ועד ת' תוך שאתם נהנים ממחירים נוחים אך גם מאיכות בלתי מבוטלת.

סדר וארגון

הצלחתו של משרד עסקי תלויה רבות ביכולתו לשמור על נורמות גבוהות של סדר וארגון, ועל כן, ישנן הוצאות שוטפות רבות על מערכות התיוק השונות. אם נהיה מסוגלים לשמור על סדר וארגון אז נהיה מסוגלים לשלוט בכל הצרכים המיידיים והרחוקים של המשרד, לתעדף עבודה ולהגביר את היעילות. מחלקת הסדר והארגון של "אטרקציה" כוללת את כל הציוד הדרוש לשמירה על עבודה מדויקת ואופטימלית- החל מקלסרים, דרך תיקיות ועד לשמרדפים.

https://www.atrakzya.co.il/category/%D7%90%D7%97%D7%A1%D7%95%D7%9F-%D7%95%D7%90%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%9F

 

אטרקציה עד הבית

כדי להשיג ציוד משרדי לבית עסק במחירים משתלמים כבר לא צריך לצאת יותר מהבית. "אטרקציה", חנות הדגל הישראלית של שיטת היבואן- צרכן מגיעה עכשיו עד הבית עם אתר אינטרנט נעים וידידותי לשימוש, ומערך משלוחים מהיר, זול ויעיל. בהתאם לתקופת הקורונה, התאמנו את עצמנו למצב במטרה לסייע לעסקים ולמשפחות להמשיך וליהנות מהמחירים האטרקטיביים אותם אנחנו מציעים כבר שנים רבות.

על המחבר / המחברת

אין תגובות

אין תגובות

אין תגובות כרגע. תרצה להוסיף תגובה?

כתוב תגובה

כתוב תגובה

הוסף תגובה:

<

* אני מתחייב לפעול על פי תנאי השימוש באתר


התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך

כתבות נוספות

פוסטים אחרונים בעסקים-דברים בשם אומרם (יחסי ציבור)

יתר המאמרים במדור