JOKOPOST | עיתון המאמרים והבלוגים המוביל בישראל

facebook twitter linkedin

ECI זכתה בפרס Leading Lights

לאסטרטגיות אבטחה חדשניות

ECI זכתה בפרס Leading Lights מימין: אנדריאס הגרס, סמנכ"ל שיווק, סיגל ברדה סמנכ"ל מו"פ קבוצות סייבר, NFV ואפליקציות, סטיב סאונדרס מנכ"ל לייט רידינג. צילום: לייט רידינג יח"צ
יוני 04
00:56 2016

ECI זכתה בפרס Leading Lights לאסטרטגיית האבטחה החדשנית בקטגוריית ספקי רשתות תקשורת לשנת 2016

תואר זה, מוענק ליצרן אשר פיתח את פלטפורמת האבטחה החדשנית ביותר בשנה האחרונה.

®ECI, ספקית גלובלית של פתרונות ELASTIC Networks® לספקי תקשורת, חברות תשתיות וספקי שירותי ענן, הודיעה היום כי פתרון האבטחה שלהLightSEC™ זכה בפרס, Leading Lights  של אתר  Light Reading לשנת 2016 לאסטרטגיית האבטחה החדשנית ביותר בקטגוריית היצרנים. תואר זה, מוענק ליצרן אשר פיתח את פלטפורמת האבטחה החדשנית ביותר בשנה האחרונה.

"נושא אבטחה עומד בראש סדרי העדיפויות של ספקי תקשורת בכל העולם וזאת כתוצאה מכמות הולכת וגוברת של איומים לצד תחכום הולך וגובר של ההאקרים. ECI הוכיחה לשופטים של ה Leading Lights Award שיש בידה את הטכנולוגיה הדרושה ע"מ להגן מפני האיומים הללו" אמר, ריי לה מייסטרה, עורך ראשי של Light Reading בעת הענקת הפרס.

"בשם ECI אני רוצה להודות לוועדת הפרס של Leading Lights על ההכרה בפתרון החדשני והמוביל של ECI. אין ספק שהשוק זקוק לפתרון המשלב את הטוב ביותר מעולם התקשורת (networking) עם הטוב ביותר מתחום האבטחה. LightSEC של  ECIתוכנן לענות על הצורך הזה," אמר דריל אדוורדס, נשיא ומנכ"ל ECI.

מר אדוורדס הוסיף, "LightSEC מגלם את המומחיות, הידע והיכולת של ECI לחזות את מגמות השוק. תחת המטריה של אסטרטגיית ELASTIC Network שלנו היינו בין הראשונים ששילבו את הגמישות של פלטפורמת NFV (Network Function Virtualization) עם פתרונות אבטחה. הצוות שלנו ממשיך לחדש ולשכלל את הפתרון, במטרה לאפשר ללקוחות מוצר המסתגל ומשתנה לפי הצורך. אנו רוצים לוודא שלקוחותינו ישגשגו במציאות הטלקום העכשווית והעתידית וזאת בידיעה שהרשתות שלהם בטוחות וחסינות מפני מתקפות סייבר."

כמערכת מקיפה, גמישה ובעלת מערכת ניהול מרכזית, LightSEC מבטיחה שלקוחותינו יוכלו להתמודד היטב עם אתגרי אבטחה השוטפים ובמקביל להוסיף מנגנוני אבטחה נוספים שיגנו עליהם מפני איומים עתידיים. פתרון LightSEC כולל שלושה נדבכים עיקריים:

  • אפליקציות ויישומי אבטחה המאפשרים פתרון גמיש למזעור סיכוני אבטחה. זאת מתוך ההבנה שעל מנת להבטיח אבטחה אפקטיבית, על יישומי האבטחה לפעול כמכלול המותאם לצורכי הלקוח – במערכות ה OT וה IT גם יחד. בין השאר, מוצע בפתרון מערך עשיר של יישומים בשלים, מובילים וחדשניים – כגון פתרונות צ'ק פוינט.
  • LightSEC COMPASS –על מנת להוריד את כמות ההתראות false positive – ולזקק אותן לחשובות ביותר, אוספת המערכת התראות ממגוון רחב של חיישנים ובקרי אבטחת מידע וממוצרי אבטחת מידע רבים המותקנים כבר בארגון. האפשרות לראות את כל ההתראות במסך אחד מספק למנהלי האבטחה (CISO) מצג ברור ונהיר של כל האיומים ומידת חומרתן.
  • Mercury™ פלטפורמת NFV (Network Function Virtualization) – מקל על יצירת פתרון אחוד של אבטחה ותקשורת. פתרון ה- NFV של ECI נמכר הן כפתרון אינטגרלי (Plugin blade) בתוך קו המוצרים Neptune או כמוצר בפני עצמו (stand-alone appliance). פלטפורמת NFV מספקת פתרון בעל גמישות מרבית המאפשר להוסיף מערכות ויישומים בלחיצת כפתור.

פתרון ה- LightSEC מצטרף לרשימה ארוכה וחשובה של חידושים שהחברה השיקה בשנה האחרונה. בנוסף הודיעה על כרטיס 400G המאפשר מהירות תעבורה רבה במיוחד (400G flex-grid blade), מוצרי Apollo 9900 המאפשרים optical switching, אפליקציות ה- LightAPPS™ אשר מקנים ללקוחות יתרונות של רשתות SDN (Software defined networks) ע"ג הציוד הקיים שלהם וכמובן את פלטפורמת ה- NFV שלה Mercury.

אודות ECI

ECI מספקת פתרונות רשת מקיפים לספקי שירות ברחבי העולם. הפתרונות האלסטיים של אי.סי.איי נועדו להתאים לצרכים המשתנים במהירות של הלקוחות החברה. פתרונות אלו מבוססים על טכנולוגיה פתוחה, מוגנת וגמישה המאפשרת שילוב מערכות של ספקים אחרים. נוסף על פתרונות התמסורת (Packet optical transport systems) המתקדמים והמוכרים שלה, ECI מציעה מגוון יישומי SDN/NFV, פתרון אבטחת סייבר מקיף ומגוון שירותים מקצועיים. הפתרונות והמוצרים של ECI הופכים כל רשת ליתרון תחרותי המאפשר ללקוחות לפרוס במהירות וביעילות שירותים היוצרים הכנסות. למידע נוסף, בקרו ב-www.ecitele.com.

בברכה,

רן רהב

דובר ECI

על המחבר / המחברת

אין תגובות

אין תגובות

אין תגובות כרגע. תרצה להוסיף תגובה?

כתוב תגובה

כתוב תגובה

הוסף תגובה:

<

* אני מתחייב לפעול על פי תנאי השימוש באתר


התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך

כתבות נוספות

פוסטים אחרונים בIT – דברים בשם אומרם (יחסי ציבור)

יתר המאמרים במדור