JOKOPOST | עיתון המאמרים והבלוגים המוביל בישראל

facebook twitter linkedin

רפואת אנטי איג'ינג

הגישה המהפכנית של ד"ר ארדיטי, בספר ובהרצאה

רפואת אנטי איג'ינג רפואת אנטי-אייגינג – מאת ד"ר אלכס ארדיטי בהוצאת פוקוס ספרים
אוקטובר 20
17:45 2017

ביום שישי 3/11/17 9:00 – 13:00 מרכז דוהל, ת"א, יתקיים לראשונה בישראל כנס "רפואת אנטי אייג'ינג – לעצור את שעון הגיל באמצעות הרפואה הפונקציונאלית" בו יציג ד"ר ארדיטי נושאים נבחרים מספרו.

רכישת כרטיס במחירה מוקדמת עד 27.10.17, בעלות 65 שח לאדם. כרטיס + ספר במחיר 115 ש"ח. מחיר כרטיס כניסה רגיל 100 שח. פרטים נוספים ורכישת כרטיסים 1-700-550-440

את הספר "רפואת אנטי איג'ינג" בהוצאת פוקוס ספרים לבריאות, ניתן להשיג בחנויות הספרים בפריסה ארצית בעלות של 94 ש"ח ובאתר ההוצאה במחיר מוזל של 75 ש"ח: focus.co.il

הספר מנסה לענות על השאלות שמטרידות כל אחד מאתנו, במוקדם או במאוחר:

מדוע בכלל אנחנו מזדקנים?

האם הארכת תוחלת החיים חייבת להיות  מלווה בסבל או שניתן להפוך מגמה זו?

מה הקשר בין המצב ההורמונאלי שלנו היום להתפתחות מחלות כרוניות והזדקנותנו בעתיד?

מהן בדיקות המעבדה הזמינות לנו כיום בשירותי הרפואה לבחינת מצב גופנו וכיצד נפרש אותם נכונה?

ו….שאלת ה"מיליון דולר": כיצד ניתן להחזיר את הגלגל הביולוגי לאחור?

לפני 18 שנה בעודו בן 62, בעיצומה של קריירה ארוכה ומוצלחת בבתי החולים בארץ, מצא עצמו ד"ר אלכסנדר ארדיטי (M.D.) רופא מומחה ברפואה פנימית, בקרדיולוגיה ובמניעת מחלות בגיל המבוגר, בסכנת חיים בריאותית – על סף מוות ובייאוש מוחלט! שלל הטיפולים בהם נעזר לעודף  משקל, לסוכרת, יתר לחץ דם, כולסטרול גבוה ומחלת סרטן הדם לא סייעו ומצבו הדרדר. מצוקתו הובילה את ד"ר ארדיטי לפנות ולחקור את מדע הרפואה הפונקציונאלית, השם דגש על הקשר בין השינויים הביולוגיים המתפתחים בגופנו במהלך שנות חיינו המאוחרות (מגיל 30 ומעלה) התפתחות מחלות כרוניות ומחלות קשות.

רפואה זו המכונה גם רפואת אנטי-אייג'ינג, רואה בגוף יחידה שלמה אחת ומתמקדת באבחון חוסר האיזון והתפקוד הלקוי במערכות השונות כסיבה להתפתחותן של מחלות. לצורך הריפוי, דוגלת הרפואה הפונקציונאלית בהשלמת החסרים הביולוגיים הרלוונטיים, בעזרת חומרים ביולוגיים התואמים את אלו שבגופנו, לרמות התואמות את הגיל הצעיר לטובת חידוש פעילותם של התאים ורקמות הגוף, באופן מיטבי.

לשמחתו, בעודו מיישם את עקרונות הרפואה הפונקציונאלית כשהוא מחזיר לגופו את החומרים   הטבעיים הנחוצים לו, בהתאם לתוצאות בדיקות המעבדה, השתפרה בהדרגה הרגשתו. תפקודו השתפר, העייפות נעלמה, המחלות שמהן סבל נסוגו ובדיקות המעבדה השתפרו. ספירת הדם של התאים הסרטניים הצביעה על נסיגה, וכעבור שישה חודשים הם נעלמו לחלוטין. ד"ר ארדיטי הפסיק ליטול את התרופות שנרשמו לו ובתוך שנה, בדיקות המעבדה חזרו לרמה המיטבית.

ב"מסעו" המקצועי השתלם, בין היתר, ד"ר ארדיטי ברפואת אנטי-אייג'ינג בארה"ב וכיום מתמקד בטיפול באמצעות הרפואה הפונקציונאלית, בטיפול ומניעת מחלות, באמצעות הורמונים טבעיים. את ניסיונו הקליני ומסקנותיו, מסכם ומביא לידיעת הציבור ואנשי המקצוע בספרו החדש: "רפואת אנטי איג'ינג" – לעצור את שעון הגיל באמצעות הרפואה הפונקציונאלית.

ספר זה, מרכז את הידע הבסיסי להבנת השינויים הביולוגיים המתרחשים בגופו במהלך השנים, ואת הכלים לזהותם ולטפל בהם מוקדם ככל האפשר, בעזרת ובתיאום הרופא המטפל/הצוות הרפואי. גישה זו יכולה לסייע בטיפול במגוון מחלות כרוניות וקשות, באמצעות חומרים ביולוגיים טבעיים המיוצרים על-ידי הגוף עצמו, ובעזרת מעט תרופות או אף בלעדיהן. על-ידי אימוץ עקרונות רפואת האנטי-אייג'ינג נוכל לעכב או אף למנוע את המחלות ככל שאנו מתבגרים ולהחזיר את החיוניות לגופנו.

לסיכום בקצרה – בעידן "הרופא הדיגיטלי" שבו לרופאים יש לרוב דקות ספורות להקשיב לתלונותינו ולרשום תרופה להקלת סבלנו, האחריות המוטלת על המטופלים עצמם לדאוג לבריאותם, גדולה מתמיד.

על המחבר / המחברת

אין תגובות

אין תגובות

אין תגובות כרגע. תרצה להוסיף תגובה?

כתוב תגובה

כתוב תגובה

הוסף תגובה:

<

* אני מתחייב לפעול על פי תנאי השימוש באתר


התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך

כתבות נוספות

פוסטים אחרונים ברפואה – דברים בשם אומרם (יחסי ציבור)

יתר המאמרים במדור