JOKOPOST | עיתון המאמרים והבלוגים המוביל בישראל

facebook twitter linkedin

נערת הסירנות

סיפור על אהבה עם טוויסט

נערת הסירנות צילום: Huhu Uet he.wikipedia.org
ספטמבר 17
19:30 2016

בילדותה התגוררה בפתח תקווה ברחוב רוטשילד, מול תחנת כיבוי אש. הסירנות הפכו לפס הקול של ילדותה וימי נערותה, ובמהלך השנים הקנו לה הרגשה ביתית מוכרת.

מעט לפני הגיוס הכירה את מורי חלק הלשון. עד מהרה הם היו לזוג ויצאו קבוע, אך לא מיסדו את יחסיהם. והנה היא כבר בת 28 והם עדיין יוצאים. באותה עת היא כבר גרה בגבעתיים ברחוב הכנסת וראה זה פלא, הדירה הייתה ממוקמת מול תחנת כיבוי אש.

היא חושדת שמורי לא נאמן לה. במסיבת פורים הוא נעלם, חיכתה וחיכתה ולבסוף החליטה לעזוב לבדה. כאשר נכנסה לחדר השינה לאסוף את מעילה ראתה אותו מתנשק עם בלונדינית שופעת. היא נמלטה מהדירה בוכייה. אחרי שלושה ימים של דיבורים חלקלקים סלחה לו.

יום אחד הגיעה לדירתו ללא תיאום מוקדם. מכוניתו חנתה לפני הבית, אור בחלונו אך מורי לא פותח למשמע הצלצולים בדלת. התעקשה ולחצה על כפתור הפעמון ללא הפסקה, עד שמורי פתח את הדלת כדי סדק צר. להרף עין הספיקה לראות חלק מגב חשוף ורעמת שער בלונדיני על הספה. מורי בתחתוניו מסביר לה כי היא ממש אינה יכולה להיכנס כעת, הוא עסוק, פגישה עסקית חשובה. אחרי כשבוע של הרבה דיבורים חלקלקים סלחה לו.

מורי הודיע לה כי עליו לנסוע לניו יורק מטעם העבודה לחצי שנה. אחרי שלושה חודשים החליטה להפתיע אותו שם, ובלבה גמלה ההחלטה שהפעם היא רוצה לקבל תשובה חד- משמעית על טיב יחסיהם, ולקבוע מועד סופי לחתונה. היא שכנעה את השוער לתת לה להיכנס לדירה. לא היה קשה להבין כי גרה אתו בחורה. היא נמלטה ביבבות הישר לדירתו של איתן שאת כתובתו קיבלה מידידתה. "קחי את הכתובת ואת מספר הטלפון של אחי בניו יורק ליתר ביטחון. תמיד טוב שיש כתובת למקרי חירום".

תוך שהיא מספיגה את זרם דמעותיה בממחטות הנייר שהגיש לה איתן, סיפרה לו את צרותיה. הוא חיבק וניחם אותה. כשהתעלסו בפעם הראשונה היא שמעה לפתע ברקע סירנות מוכרות ומנחמות של מכוניות כיבוי אש.

איתן הסביר שהדירה ברחוב 85 מזרח ממוקמת ממש מול תחנת כיבוי אש. הרגשה ביתית, חמימה ומוכרת עטפה אותה. אחרי שלושה ימים היא ידעה שאיתן יהיה בעלה. כעבור שבועיים ובהתרגשות גדולה כבר עמדו בתור עם עוד כמה זוגות נרגשים והתחתנו במשרד העירייה.

מורי התאכזב קשות ורטן בכל הזדמנות "לא מבין את הבחורות האלו. יצאנו עשר שנים, וכך פתאום תוך שבועיים התחתנה עם מישהו אחר. אולי הסירנות של מכבי האש סובבו לה את הראש".

על המחבר / המחברת

Avatar

שמואל רוטקביץ

התמחה באפיית בייגלים ומדיטציה בניו-יורק. שב ארצה אחרי הרבה שנים בניכר.

4 תגובות

 1. ברק סולי
  ברק סולי ספטמבר 20 2016, 12:53
  נערת הסירנות

  אהבתי

  השב לתגובה
 2. פרובו
  פרובו ספטמבר 21 2016, 11:22
  סליחה מראש

  נערת סירנות כי היא מיללת?

  השב לתגובה
 3. צביה
  צביה ספטמבר 21 2016, 22:46
  סירנה

  לפעמים עדיף שהסירנה תזמזם בתוך הראש (:::
  אגב, סתם מתוך סקרנות…הבלונדינית השופעת של מורי, הגב החשוף שנגלה בחטף, ורעמת השיער הבלונדיני שעל הספה…היו שייכים כולם לאותה מאהבת נסתרת, או שמא היו אלו בחורות שונות?

  השב לתגובה
 4. שמואל רוטקביץ
  שמואל רוטקביץ ספטמבר 22 2016, 19:26
  הרבה בחורות

  ברור שבחורות שונות, הרי מדובר במורי החלקלק

  השב לתגובה

כתוב תגובה

הוסף תגובה:

<

* אני מתחייב לפעול על פי תנאי השימוש באתר


התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך

כתבות נוספות

פוסטים אחרונים ביצירה

יתר המאמרים במדור