JOKOPOST | עיתון המאמרים והבלוגים המוביל בישראל

facebook twitter linkedin

דלתות כניסה לבית פרטי

איך תדעו שבחרתם נכון?

דלתות כניסה לבית פרטי דלתות הרמטיקס
נובמבר 04
21:00 2019

הבית הוא המקום בו אנו שואפים להרגיש הכי בטוחים, אך למרבה הצער לפורצים יש תוכניות אחרות. לפי נתוני משטרת ישראל, בכל רבע שעה בממוצע מתרחש ניסיון פריצה לבית או לדירה. אם אתם גרים בערים גדולות כמו ירושלים או תל אביב, יש סיכוי גדול יותר שיפרצו לכם הביתה. לפי נתוני משטרת ירושלים, מאז שנת 2017 חלה עלייה של 12 אחוזים בפריצות לבתים.

מי נמצא בקבוצת הסיכון, מהי התקופה החמה של הפורצים ואיך הם עושים את זה?

  • בתים השייכים לאנשים ממעמד סוציו אקונומי בינוני-גבוה שיש סיכוי למצוא בביתם רכוש יקר ערך.
  • בתים העוברים שיפוץ ובנייה עלולים אף הם להיות בראש הסטטיסטיקה של הפריצות, בעיקר בשל העסקת פועלים ללא בדיקת הרקע שלהם. אותם פועלים מנצלים את הגישה לבית וגונבים רכוש מבעלי הדירה.
  • תקופת החגים והחופשות היא התקופה בה גובר הסיכון לפריצות לבתים, זאת מכיוון שבעלי הדירה נוסעים לנופשים ומותירים אחריהם בית ריק שקורץ לגנבים. 
  • הגנבים נוהגים לפרוץ לדירות בקומה ראשונה דרך החלונות, אך מהקומה השנייה והלאה בבניינים הם פורצים דרך דלת הכניסה. זו הסיבה שחשוב למגן את ביתכם בדלת כניסה חזקה ובטוחה, שתבטיח לכם שקט נפשי ותמנע עבורכם פריצות וגניבות.

לפי תחקיר כלבוטק שבדק את הדלתות שנחשבות לבטוחות ביותר בישראל, דלתות הרמטיקס הוכרזו כדלתות היחידות שחסינות פריצה, ולכן הבטוחות ביותר. זאת בזכות הטכנולוגיה המתקדמת המוטמעת בהן. מבין מותגי הדלתות השונים, דלתות הרמטיקס הן היחידות בעלות ארבעה כוכבי בטיחות – תו התקן המחמיר ביותר. בנוסף, דלתות הרמטיקס מעניקות לכם 10 שנות אחריות נגד פריצות.

הטכנולוגיה שהופכת דלתות לחסינות מפני פריצה

הכירו את הטכנולוגיה שמאפשרת לדלתות הרמטיקס להעניק 10 שנות אחריות נגד פריצה: מערכת הנעילה המתקדמת שפותחה על ידי אברהם אמגר:

  • מנגנון נעילה הרמטית 3D LOCK השולח לתוך המשקוף שלושה בריחי T המסתובבים וננעלים בתוכו, ויוצרים נעילה מוחלטת. אין אפשרות לכופף ולשלוף את הבריחים, כך שהדלת חסינה מפני פריצות.
  • משקוף הכולל את פטנט FRAME SHIFT״ " משקוף נגד פריצות לום או ג׳ק (כלי העבודה הנפוצים ביותר של הפורצים).
  • מנגנון Walk&LOCK המאפשר נעילה אוטומטית בעת טריקת הדלת. מערכת הנעילה מאפשרת יציאה מהירה מהבית במקרה חירום כמו פריצה או שריפה.
  • עינית בזווית ראייה של 190 מעלות, זאת לעומת דלתות אחרות שכולן בעלות עינית של 180 מעלות. טווח העינית הרחב מאפשר אף הוא להגן על עצמכם פריצה אפשרית ולהבחין בפורץ המנסה להסתתר מפניכם.
  • צירי מנעול נסתרים – "MetaGrip" המשמשים כמנעול כשהדלת סגורה ומסוגלים לעמוד בעומס של 10 טון. במידה שהפורץ מנסה לפרק את המנגנון באמצעות פירוק של צירי הדלת, הצירים המיוחדים של הדלתות ימנעו ממנו לעשות זאת.
  • סגר ביטחון חבוי. איבדתם את המפתחות? תוכלו לבטל את הצילינדר החיצוני של הדלת וכך למנוע סיכוי לפריצה. כמו כן, ישנה אופציה להוספת מנעול כספת מיוחד שנוצר את מערכת הנעילה הקיימת בדלתות.

עוד סיבות לבחור בהרמטיקס

מגינות על ילדים ועל אוכלוסיה מבוגרת. הדלתות בעלות מנגנון ייחודי הנקרא "פטנט PENDING" המונע טריקת הדלת על אצבעות הילדים כאשר ישנה רוח פרצים או כאשר הילדים עצמם מנסים לטרוק את הדלת בחוזקה. בנוסף, הצילינדר ממוקם מעל הידית, וכך אוכלוסיה מבוגרת יכולה לפתוח את הדלת ללא מאמץ.

גם בטוחות וגם יפות! דלתות הרמטיקס מצטיינות גם בעיצוב יפהפה. הדלתות משלבות מגוון חומרים עמידים כמו נירוסטה, אלומיניום ופורמייקה, בעיצוב אישי המותאם ללקוח ועם אפשרות לחרוט את שם המשפחה על הדלת בלייזר.

מתלבטים איזו דלת כניסה לבחור? צרו קשר ובקשו שיחת ייעוץ ללא עלות: 03-917-917-2

על המחבר / המחברת

אין תגובות

אין תגובות

אין תגובות כרגע. תרצה להוסיף תגובה?

כתוב תגובה

כתוב תגובה

הוסף תגובה:

<

* אני מתחייב לפעול על פי תנאי השימוש באתר


התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך

כתבות נוספות

פוסטים אחרונים בהגיגים – דברים בשם אומרם (יחסי ציבור)

יתר המאמרים במדור