JOKOPOST | עיתון המאמרים והבלוגים המוביל בישראל

facebook twitter linkedin

למה לצבוע את הדירה עם המשפצים בישראל?

שלוש סיבות עיקריות

למה לצבוע את הדירה עם המשפצים בישראל? תמונה:freepik
יולי 28
19:39 2020

צביעת דירה מכל סיבה שהיא – לקראת השכרתה, כשהקירות מלוכלכים ונראים מוזנחים, אם רוצים לחדש את המראה של החללים השונים – היא פעולה שכדאי להפקיד בידיים מקצועיות מאוד. אמנם לפעמים נראה לנו שכל אחד יכול לצבוע כל נכס, ואפילו ליהנות תוך כדי, אבל בפועל יש לא מעט סיבות שבגללן ההמלצה היא לפנות למומחים, ובפרט דרך אתר המשפצים בישראל.

כדי שהתוצאה תהיה בדיוק כפי שדמיינתם

צביעת דירות אולי נראית פעולה פשוטה שכל אחד ואחת יכולים לבצע – בסך הכל לקחת צבע ולמרוח על קירות – אבל כדי שהתוצאה תהיה באמת מרשימה, נדרש ידע מקצועי ובעיקר ניסיון רב. בין השאר רק צבעי מומחה יכול להבטיח, וגם לקיים, צביעה מדויקת בפינות, סביב משקופים, בחיבורים שבין הקיר לתקרה ולרצפה ובעוד מקומות שעלולים להתגלות כנקודת תורפה.

אם החלומות שלכם כוללים צביעה מיוחדת, למשל עם אפקטים כזו שכוללת שילובי גוונים, חשוב במיוחד למצוא איש מקצוע מיומן.

על-מנת לחסוך זמן יקר

צביעת דירה מקצועית ובזול חוסכת לכם זמן יקר. גם אם נדמה לכם שאפשר להשלים את חידוש המראה של הנכס תוך כמה שעות, בפועל תמיד נדרש זמן רב יותר. בלא מעט מקרים עקב חוסר הניסיון מבצעים טעויות ואז מתבזבז עוד זמן כדי לתקן אותן, וגם הניקיון אחרי הצביעה יהיה מורכב וממושך יותר כשעובדים בצורה לא מקצועית.

מאחר שזמן הוא משאב יקר ערך מאוד בימינו, ההמלצה החד-משמעית היא על צביעה של חברה מקצועית, ובפרט כזו שמבצעת את העבודה ביעילות ובמהירות כמו המשפצים בישראל.

מענה מקצועי גם לעובש או לסדקים ושאר פגמים

עוד סיבה טובה לבחור באנשי המקצוע המנוסים של המשפצים בישראל לצורך צביעת דירה בזול היא היכולת שלהם לספק מענה מקצועי ואפקטיבי להפליא לבעיות שונות.

המטרה העיקרית של צביעת נכס (לא רק דירה אלא גם חנות, מחסן, משרד וכו') היא אמנם אסתטית, אבל כדאי לזכור שהפעולה היא גם הזדמנות מצוינת לתקן ליקויים ופגמים. במקרה שיש כתמי עובש למשל חשוב מאוד קודם כל להסיר את המפגע בריאותי שעלול לייצר מחלות של דרכי הנשימה וגם כאבי ראש מתמשכים. בנוסף הצביעה תתבצע עם צבע ייעודי שמפחית את הסיכון לרטיבות. כשיש קילופים, השלב הראשון הוא הכנת הקיר באמצעות הסרת כל הקילופים ומריחת שכבת צבע מקשר. אם ישנם סדקים בקירות חשוב למלא אותם עם חומרי מילוי ייעודיים ומלט לבן. במידת הצורך ימרח צבעי מומחה גם חומר אקרילי גמיש שמאפשר לצבע להתרחב כך שלא ייווצר שוב סדק. חשוב להדגיש שגם במקרים אלה ניתן ליהנות משירות צביעת דירה במחיר שובר שוק, וזאת בזכות המקצועיות הגבוהה של המשפצים בישראל.

כיצד נקבעת העלות הכוללת של השירות?

הפרמטר העיקרי הוא גודל הדירה, וליתר דיוק שטח הקירות שאותם רוצים לצבוע. אם הצביעה כוללת גם תקרות, המחיר יהיה מן הסתם מעט גבוה יותר. כמו כן יש הבדל כשעוברים על מחירון צביעת דירה בין בית מרוהט לבית ריק. סוג הצבע וסוג הצביעה הדרושה משפיעים גם הם על הצעת המחיר שתקבלו – שבכל מקרה תהיה אטרקטיבית מאוד.

על המחבר / המחברת

אין תגובות

אין תגובות

אין תגובות כרגע. תרצה להוסיף תגובה?

כתוב תגובה

כתוב תגובה

הוסף תגובה:

<

* אני מתחייב לפעול על פי תנאי השימוש באתר


התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך

כתבות נוספות

פוסטים אחרונים בהגיגים – דברים בשם אומרם (יחסי ציבור)

יתר המאמרים במדור