JOKOPOST | עיתון המאמרים והבלוגים המוביל בישראל

facebook twitter linkedin

חשבתם שרק טיסות אפשר להשיג ברגע האחרון?

כך תשיגו טיול מאורגן במחירי הרגע האחרון

חשבתם שרק טיסות אפשר להשיג ברגע האחרון? צילום: Istock
אפריל 14
21:32 2019

יש מליון דרכים להשיג טיסה של הרגע האחרון. אתרים ואפליקציות מאפשרים לכם לבחור כרטיס טיסה – ולצאת לדרך בתוך מספר שעות, יום או יומיים. המחירים נמוכים יותר בעשרות אחוזים כרטיסי הטיסה שרכש השכן שלכם למושב חודשיים קודם לכן.

אך מה שלא כולם יודעים הוא, שמעבר לטיסות – כיום גם קיימים טיולים מאורגנים ברגע האחרון, אשר מכילים את אותם היתרונות של טיסות כאלו – הן מחירים נמוכים, והן חבילת פינוקים שמכילה כל חבילת רגילה במכירה מוקדמת. היכולת להשיג טיולים מאורגנים ברגע האחרון, במחירים משתלמים במיוחד – היא אחת הסיבות לכך שחופשות בחו"ל הפכו נגישות הרבה יותר מבעבר (או, במילים אחרות – כולנו טסים יותר).

ההוצאה הממוצעת על טיול מאורגן של שבוע באירופה, לזוג, במחירי מכירה רגילה, עומדת על מעל 20,000 ₪. אבל אפשר לארגן טיולים ליעדים באירופה או ליעדים אקזוטיים יותר – בצורה משתלמת יותר – שאולי תאפשר לכם ליהנות ממספר רב יותר של חופשות בחו"ל בכל שנה.
אם יש יעד שאתם חולמים עליו אבל קשה לכם לממן טיול אליו, תוכלו למצוא דיל שיאפשר לכם את החופשה שאתם חולמים עליה – אם תקפידו להיות מעודכנים במבחר טיולים מאורגנים ברגע האחרון.

אם מתאים לכם להיות ספונטניים, הן מבחינת האופי והן מבחינת אורח חיים המאפשר זאת, הצטרפות לטיול מאורגן ברגע האחרון יכולה לאפשר לכם ליהנות מחופשה מושלמת, שכוללת את כל הפינוקים –  בתקציב מצומצם.
לפניכם מידע שיסייע לכם לנצל הזדמנויות מהם נהנים מי שיודעים להזמין טיולים מאורגנים ברגע האחרון.

דעו מה בא בחשבון מבחינתכם
כדי שתוכלו להצטרף ברגע האחרון לטיול מאורגן, אתם מוכרחים להיות מסוגלים לקבל החלטה במהירות. רק אם תדעו מראש אלו יעדים באים בחשבון ותשמרו על יכולת להיות ספונטניים תהיה לכם אפשרות לנצל הזדמנות שנקרת בדרככם.
איך יודעים איזה יעד אטרקטיבי עבורכם? כמו כל דבר בחיים, הולכים עם הלב – אבל גם עם הראש. לכל אחד מאיתנו יש מקומות שאנחנו חולמים לבקר בהם, וכשזוכים לבסוף לצאת לחופשה ביעד כזה הפוטנציאל ליהנות הוא גבוה מאוד. חשוב לא להסתפק בתחושות בטן, מיצאו מידע אודות יעדים ש – "עושים לכם את זה", בדקו מראש אלו אטרקציות תיירותיות מחכות לכם, מתי כדאי לבקר בכל יעד כזה (מתי ה – "עונה החמה")? האם צריך להיערך מראש (חיסונים, ויזות, כדורים נגד מלריה וכדומה)? מידע כזה יסייע לכם להבין איזה סוג של טיולים מאורגנים ברגע האחרון עשויים להתאים לכם.

לשמור אצבע על הדופק
אם הבנתם את הפוטנציאל שטמון בהצטרפות לטיול מאורגן ברגע האחרון, יש לכם מושג אודות יעדים שבאים בחשבון, ואתם יודעים כמה ספונטניים אתם יכולים להיות ומה מסגרת התקציב שלכם – נשאר לכם רק להקפיד להיות מעודכנים בכל הקשור להיצע.
יש מבחר גדול של טיולים מאורגנים. בדרך כלל טיולים כאלה משווקים זמן רב מראש, והקבוצות מתמלאות ונסגרות כך שאי אפשר להצטרף ברגע האחרון. יחד עם זאת, מדי פעם, מסיבות כאלה או אחרות, מוצעת האפשרות לרכוש טיול מאורגן זמן קצר לפני מועד היציאה. טיולים כאלה, שנמכרים בדרך כלל פחות משבוע טרם תאריך היציאה, נמכרים לעיתים במחירים נמוכים רק במעט ממחיר השוק של החבילה – אבל לפעמים, מדובר ב – "מציאות" של ממש, עם הנחות של עד 40% ביחס למחירי השוק עבור אותו טיול.

דילים משתלמים לטיולים מאורגנים ברגע האחרון ניתן להשיג בדרך כלל כאשר בקבוצה שכבר החלה להתגבש נותרו מקומות פנויים.

בעולמנו המרושת קל להישאר מעודכנים בדילים העומדים על הפרק. אם אתם יודעים שתהנו מטיול מאורגן ליעד כזה או אחר ואתם יכולים להיות ספונטניים, כאשר ניצול הזדמנות של הרגע האחרון עשויה לאפשר לכם ליהנות מחופשה חלומית.

על המחבר / המחברת

אין תגובות

אין תגובות

אין תגובות כרגע. תרצה להוסיף תגובה?

כתוב תגובה

כתוב תגובה

הוסף תגובה:

<

* אני מתחייב לפעול על פי תנאי השימוש באתר


התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך

כתבות נוספות

פוסטים אחרונים בתיירות – דברים בשם אומרם (יחסי ציבור)

יתר המאמרים במדור